Šaty na leto – čo bude túto letnú sezónu v móde?

Leto už je za rohom. Aj keď počasie síce stále nenasvedčuje tomu, že by sme dlhé rukávy mali vymeniť za ľahké letné šaty, prečo sa nepripraviť vopred? Táto letná sezóna bude mať rozhodne čo ponúknuť! Trendy sa posúvajú neustále dopredu a určite si aj vy nájdete niečo, čo vám padne do oka. Šaty na leto budú neustále v móde – nechajte sa inšpirovať a vybavte si šatník aj vy!

letní šaty

Šaty na leto a farby – čo v šatníku nevynechať?

Farby opäť budú vládnuť svetom. Aj keď je leto ako stvorené obdobie na to, aby sa človek obliekal pestrofarebne, hitom tejto letnej sezóny bude neón! Výrazné farby na vás upozornia prakticky okamžite. Čo je ich veľkým plusom, v neónových farbách dokonale vynikne aj opálená letná pokožka. Ak chcete zažiariť aj vy, aspoň jeden kúsok v týchto farbách by vo vašom šatníku rozhodne nemal chýbať. Okrem toho sa budú, tradične tak, ako každý rok, nosiť kvetinové vzory. Do popredia sa tento rok opäť dostala batika, ktorá bola niekoľko rokov v zabudnutí. Okrem toho budú v móde aj zvieracie vzory. Popri neónovým farbách bude veľmi obľúbená aj béžová farba. Nezáleží na tom, akú časť odevu v tejto farbe zvolíte. Nejeden módny guru by vám dokonca odporučil obliecť si v tejto farbe všetky kusy vášho outfitu! Výber je len a len na vás – leto bude opäť aj tento rok v znamení pestrofarebnosti.

Šaty na leto s krajkou – to, v čom budete za hviezdu

Šaty z krajky sa opäť dostávajú do popredia. Pôsobia veľmi elegantne. Aj keď sú predurčené na špeciálne príležitosti, ak budete mať na letných šatách len drobné krajkové detaily, nič s nimi nepokazíte. Veľmi obľúbenými sú krajkované šaty v čiernej alebo červenej farbe. Krajka však patrí medzi tie materiály, ktorými nič nepokazíte či už v lete, alebo v zime. Je jednoducho vhodná do každého počasia a ako bonus, stane sa z vás romantická duša! Krajka pristane jednoducho každému, nezávisle na veku či postave.

šaty

Chcete mať šatník vybavený peknými kúskami ešte predtým, než oficiálne začne letná sezóna? Navštívte stránku https://www.glashgirl.sk/, kde nájdete širokú ponuku kvalitných dámskych šiat. Okrem toho tu nájdete aj rôzne dámske doplnky či iné časti odevu. Zdvihnite svoje sebavedomie vďaka krásnemu oblečeniu aj vy!