Nájdite trvácne škridle pre vašu strechu!

Strecha je neoddeliteľnou súčasťou výstavby nového domu i rekonštrukcie toho starého. Je to veľký zásah do celej stavby a preto by ste sa mali rozhodnúť pre naozaj kvalitné a trvácne škridle, ktoré vašej streche pristanú a vytvoria ochranu nad celým domom. Novú strechu nie je možné postaviť zo dňa na deň a vyžaduje si naozaj dlhodobé plánovanie. Je potrebné zvážiť všetky možnosti a rozhodnúť sa pre to pravé. Ak vlastníte starší dom, na ktorom je potrebné zrekonštruovať strechu, zvoľte ľahšiu strešnú krytinu. Pri novostavbách si môžete vyberať aj spomedzi tých ťažších a zároveň kvalitnejších škridiel. Pozrite sa spoločne s nami na to, ako vybrať tú správnu strechu.

střechy

Základným parametrom pri výbere škridiel je kvalita

Pamätajte, že strechu nestaviate na rok ani na dva. Strecha vám musí vydržať dlhé roky a musí prežiť všetky zmeny počasia. Čím viac peňazí investujete na začiatku, tým menej budete musieť investovať neskôr. Nemusíte si samozrejme zvoliť to najdrahšie, čo trh ponúka. Zlatá stredná cesta je tou najlepšou, ktorou sa môžete vybrať. Ak si chcete byť naozaj istý, že kupujete kvalitu, zvoľte si overeného dodávateľa. Tie najlepšie značky garantujú, že ich škridle sú vyrábané z prvotriednych materiálov a osvedčeným výrobným postupom. Navyše overení dodávatelia ponúkajú tiež predĺženú záruku na strechu, ktorá sa niekedy môže vyšplhať až na 25 rokov. To sa už naozaj oplatí, čo poviete?

tašky

Aké škridle zvoliť ak chcete naozaj trvácnu strechu?

Ak máte radi tradičnosť a zároveň kvalitu, určite siahnite po pálenej strešnej krytine. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a jej zárukou je aj to, že ich môžete vidieť na strechách starých budov v historických častiach mesta. Majú naozaj krásnu prirodzenú štruktúru i farbu. Farba sa dá samozrejme prispôsobiť podľa želania zákazníka, avšak väčšinou sa majitelia domov rozhodujú pre klasiku. O niečo modernejšia, no stále rovnako kvalitná možnosť, sú betónové škridle. Vznikli ako alternatíva ku páleným strešným krytinám. Vlastnosti sú však veľmi podobné a tak je iba na vás, pre ktorú z možností sa rozhodnete. Na trhu so strešnými krytinami máte na výber aj z ďalších typov.

Spoznajte výhody a nevýhody všetkých typov strešných krytín a vyberte si kvalitné škridle za rozumnú cenu. Na webovej stránke https://krytina.sk/ zistíte všetko to, čo potrebujete vedieť.