Zvedavosť je ľudská vlastnosť

To, že sme zvedaví je úplne normálne. Každý z nás túži nájsť odpovede na otázky, ktoré sa mu hmýria v jeho mysli. Niekedy sú to úplne banálnosti, na ktoré časom aj zabudneme a inokedy si ideme tvrdo za hľadaním odpovede až nakoniec na ňu prídeme. Niekto je však aj taký, že sa príliš nezaoberá otázkami, ktoré má v mysli a radšej ich odoženie. To by však nemal robiť. Svoje o tom hovorí aj dané príslovie, že kto sa veľa pýta, ten veľa vie. Pretože práve tým, že pátrame po odpovediach na otázky si rozširujeme svoju myseľ a oveľa lepšie si to zapamätáme, keďže nás to stálo viac úsilia ako keby nám to niekto podal ako na tácke.

man-2546107_1920

Možno vám napadlo aj nejaká otázka, keď ste si pozerali erotické priváty, či služby. Nemusíte sa hanbiť sa opýtať, tu sa naozaj neskrývajú nejakí konzervatívni a zakomplexovaní ľudia, čo by vás súdili za to, že sa pýtate na nejaké malichernosti, či sexuálne praktiky. Tu to nikoho nezaujíma, či je to príliš osobné alebo podobne. Jednoducho dostanete svoju odpoveď a budete radi, že ste sa predsa len opýtali, no nie?

question-2415072_1920

Napadla vám nejaká špeciálna otázka, ktorú by ste mali na túto stránku, prípadne na niektorú z daných dám, slečien, či paní? Neváhajte a pýtajte sa. Na to je tam predsa kolónka Kontakt https://www.privatportal.sk/kontakt, aby ste mohli veselo klásť svoje otázky. Pokojne aj anonymne, ak si neprajete zverejňovať svoje meno, či iný kontakt. Iba si svoju odpoveď potom budete musieť následne dohľadať na danej stránke. Ak uvediete kontakt, no nechcete, aby bol nikdy zverejňovaný, všetko tam napíšte a bude vám vyhovené. Žiadne zneužitie osobných údajov vám však nehrozí, tak sa nemusíte obávať o to, že by vám niekto posielal nevyžiadané maily, či správy. Je to seriózna stránka, ktorá funguje už niekoľko rokov a rozhodne nechcú prísť o svoje dobrú reputáciu, ktorú majú. A už vôbec nie takýmto primitívnym spôsobom.