Zamilovaná do ženatého muža

Milovať a byť milovaný je správne. Čo ale robiť, ak sa zamilujete do toho nesprávneho? Začnime pekne po poriadku. Možno si teraz poviete – ale predsa on je pre mňa ten pravý! Avšak, je tu jeden háčik. Váš muž, do ktorého ste sa bezhlavo zaľúbili, už ženu má. Dokonca rodinu, deti, krásny dom, skrátka úžasný život. Je ženatý a vy máte hlavu v smútku, pretože po ňom stále túžite. Bije sa vo vás žena s levicou, pretože vášeň je silnejšia ako vy. Čo by ste v takom prípade ale mali urobiť? Myslím si, že rozhodne by ste žiadny vzťah so ženatým mužom začínať nemali. Má svoj život a hoci je pokušenie naozaj silné, môže sa stať, že svojim zlým rozhodnutím rozbijete už fungujúcu rodinu.

romantika.jpg

Od takéhoto muža je najlepšie dať ruky preč. Nezačínať si s ním nič, pretože hrozí, že sa sklamete vy, on a aj jeho rodina. Zničí sa viac, než iba jeden život, naruší sa niečo, čo fungovalo dlhé roky a vy si to budete vyčítať. Mali by ste uvažovať racionálne a nenechať sa ovládať pudmi, túžbami a snami. Je dôležité všetko si v hlave prehodnotiť – čo tým získam a čo stratím? Čo spôsobím, ak si v tomto smere so ženáčom niečo začnem? Rozum tu hrá veľkú rolu a veľakrát dokáže zachrániť veľa. Hoci sa niektorí ľudia a najmä ženy rady radia svojim srdcom, tu by mal prísť do popredia práve rozum. Ak by ste sa nechali zlákať, mohli by ste sa dostať do problémov a v hlave by sa vám rozsvietilo niekoľko ďalších otázok – ako to ukončiť? Je to vôbec vzťah?

nevěra.jpg

Chce sa mi ukrývať pred svetom a neukazovať
svojho partnera len preto, že už je ženatý? Spontánnosť je síce príjemná, ale práve v takýchto prípadoch sa neodporúča, pretože by mohla mať fatálne následky. Určite si nechcete po zvyšok života vyčítať, že ste vstúpili do zlých vôd a nechali sa unášať prúdom vášne. Poobzerajte sa po niekom inom a vašu vznikajúcu lásku k ženatému mužovi skúste prerušiť. Veď predsa na svete pre každú z nás existuje muž, ktorý na nás čaká a ktorý nás bude milovať, s ktorým sa nebudeme musieť skrývať a práve my budeme tou, ktorú si raz vezme.