Skúste nakúpiť naše produkty a uvidíte

Schoeller Allibert je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom plastových obalových systémov potrebných k manipulácii s materiálmi. Jej významné postavenie na celosvetovom trhu je dobre známe. Táto holandská firma pôsobí od roku 1959. To je k dnešnému dňu 63 rokov – časové obdobie dvoch generácií inovatívneho výskumu, návrhov a výroby. Za tú dobu si organizácia stihla vybudovať celkom 36 pobočiek po celom svete, nevynímajúc miesta ako Fínsko na chladnom severe, exotické Mexiko na západe, úžasne veľkolepý Hong Kong a Spojené arabské emiráty – krajinu kontrastov – na východnej svetovej strane. Jednu z dcérskych spoločností dokonca možno nájsť i v kapskom Johannesburgu na juhu Afriky.

Logo spoločnosti Schoeller Allibert

Najbližšie kamenné predajne môžu slovenskí obyvatelia navštíviť v Ostrave, Viedni, Budapešti a Katoviciach. Českí obytelia zavítajú do Mníchova, prípadne Monheimu v Nemecku, Berlína alebo taktiež do Ostravy, Viedne či poľských Katovíc. Aktuálna ponuka na českom a slovenskom e-shope je širokým spektrom praktických a odolných výrobkov. V prehľadnom internetovom obchode nájdete pod skupinou PRODUKTY dve triedy, pričom každá z nich má niekoľko podkategórií, vďaka ktorým nájdete presne to, čo hľadáte (a možno aj niečo navyše), v najkratšom možnom čase. Pod triedou Kontajnery nájdete ponuku pevných plastových kontajnerov v rozmeroch 260-1096 litrov. Sú tou najlepšou voľbou pre skladovanie a prevoz robustného tovaru. Ďalšími v poradí sú plastové palety pre rôzne typy zaťaží.

Plastová paleta od Schoeller Allibert

V sekcii IBC kontajnerov, teda veľkoobjemových plastových nádrží určených nielen na zachytávanie dažďovejvody, máte na výber zo štedrej ponuky 26 nádob v mnohorakých prevedeniach. Okrem spomínaných výrobkov je možné i zakúpenie skladacích paletových kontajnerov či príslušenstva. V druhej sekcii je 7 druhov produktov, ktoré spadajú pod kategóriu Prepravky, skúste nákup našich produktov Schoellerallibert a nebudete ľutovať.