Sklenené dvere pre ešte krajší interiér

Zariadenie nového domu či bytu, ale i kancelárie so sebou prináša mnoho ďalších prvkov, ktoré je potrebné dobre premyslieť.
K nim patrí aj výber interiérových dverí, ktoré tvoria veľmi dôležitú súčasť interiéru a nevhodný výber môže celý efekt značne narušiť. Ak máte radi vzdušné a svetlé priestory a chcete tento prvok zabudovať tak, aby sa prispôsobil každému zariadeniu a designu, tak presne takú funkciu splňujú moderné sklenene dvere.

skleněné dveře

Sú vhodné všade tam, kde chcete viacej svetla, vzdušnosti, moderný a zároveň nenápadný design a komfortné predelenie jednotlivých priestorov.
Vďaka rozmanitému riešeniu sa nemusíte tohto prvku báť ani v priestoroch, v ktorých potrebujete zachovať súkromie ako je spálňa, kúpeľňa, kancelária či domáca pracovňa. Výber skla totiž umožní nepriesvitný či priesvitný prechod a to vďaka číremu alebo pieskovanému prevedeniu. Tento problém dokážu vyriešiť aj moderné fólie, ktoré môžu byť aj rôzne potlačené či farebné.
Okrem praktickej časti splňujú sklenene dvere aj časť estetickú.Majú dokonalý design a v kombinácii s kovovými prvkami sa materiály skvele doplňujú. Vznikne vám tak v miestnosti dokonalý detail, ktorý nie je vyčnievajúci, ale zároveň upúta pozornosť v tom dobrom slova zmysle.

prosklené dveře

Ďalším detailom, ktorý si môžete bez problémov vybrať, je spôsob otvárania. Môžete si vybrať klasické otváranie, posuvné alebo priamo do obložkovej zárubne.
Váš domov či kancelária sa tak premenia na oázu nádherného prostredia, ktoré má šmrnc a pozitívny charakter. Nemusíte mať ani obavy z bezpečnosti skla, pretože sa jedná o verziu s bezpečnostným sklom alebo kaleno-lepené. Takže sa jedná o vhodné riešenie práve pre tento účel a jedná sa o iné spracovanie, než ste zvyknutí u rozbitných materiálov.
Vytvorte si aj vy priestor, ktorý vás bude baviť a nebudete sa v ňom cítiť stiesnene.