Sklamanie z prvého stretnutia

Od prvého stretnutia toho očakávame mnoho, myslíme si, že to bude ten ktorého sme si vysnívali. Máme vytvorenú predstavu ako to bude vyzerať a keď sa to potom nesplní sme sklamané. Práve toto prežívam v posledných dňoch. S niekým si píšete pár mesiacov a dokonale si rozumiete, no to sa úplne líši od reality. Veľmi často vám človek zamlčí to podstatné a vy ste potom smutná, keď to zistíte. Na prvý pohľad sa zdal ako veľmi inteligentný a príťažlivý muž, ktorý si vie ženu skutočne vážiť.

dívka

Skutočnosť však bola úplne iná. Veľmi som tomu nechápala ako je to možné. Čakala som, že bude ku mne milý a príjemný. Bol skôr veľmi drzí a vôbec sa nevedel správať k žene. Pritom neočakávam nič veľké, len normálne správanie. Ja som sa k nemu správala veľmi dobre a milo aj napriek tomu, že mi nebol sympatický a nesadli sme si. Išlo o úplne maličkosti no pritom veľmi dôležité. Je ale jasné, že vás také niečo veľmi zabolí a sklame, pretože ste od toho očakávali príliš veľa.

teeniger

Musím si asi prejsť ešte mnohými stretnutiami aby som našla niekoho kto sa ku mne dokonale hodí. Niekedy mám pochybností, či vôbec niekto taký existuje. Možno som čakala aspoň správu s ospravedlnením ale nič neprišlo. Dospelý muž, ktorý sa správa úplne ako dieťa. Je to smutné. Muži by mali vedieť, že nás nezaujíma vaše auto a ani to akého frajera zo seba robíte. Zaujíma nás to ako sa ku nám správate a či si nás vážite. Naozaj mi to príde veľmi detské ak sa nejaký chlap chváli tým za čo by sa mal skôr hanbiť.

Mali by si uvedomiť, že ak chcú získať dobré dievča, nemôžu robiť hlúpe veci a správať sa zle. Žiadna žena nedokáže muža zmeniť a to by sme si mali uvedomiť. Ak v to dúfame sme veľmi naivné, lebo niečo také sa jednoducho nestáva. Tak ako nezmení nikto vás, tak nezmeníte ani vy jeho. Zlý chlapi nás priťahujú najviac, no práve pri nich sa najviac popálime.