Pravý význam tantrických masáží alebo nové poznanie

Pod pojmom masáž si asi každý z nás predstaví príjemné uvoľnenie, relax a istú regeneráciu. No takisto sa k nej môžu pridať špecifickejšie postupy v podobe nežných dotykov s nádychom erotiky, kedy bude zážitok z masáže obohatený o pochopenie vlastnej sexuality a jej významu. Aj táto časť nášho ja totiž potrebuje pozornosť a príjemné zaobchádzanie, nakoľko podľa tantrického učenia je práve sexualita hlavným zdrojom našej životnej energie.
V konkrétnom prípade vravíme o praktizovaní tantrickej masáže, ktorej odborné praktiky spolu s príjemnou atmosférou a personálom pre vás pripraví tantra bratislava.Masáž, chrbát, oranžové kvety
Z dôvodu svojej podstaty tantrická masáž zahŕňa nahotu a okrem iného tiež masáž intímnych partií. A tu nastáva isté nedorozumenie s názorom laikov, ktorí si pod celým procesom predstavia možno iba platenú erotickú službu, ktorej cieľom je ukojenie a vyvrcholenie. To však nie je pravda, podstata tantrických masáží je predsa duchaplnejšia.
Ide o pochopenie senzuálnych dotykov
Ak sú tieto dotyky praktizované profesionálne a zameriavajú sa na detaily, výsledkom bude načerpanie čerstvej životnej sily, pričom naša sexualita je jej prioritným zdrojom a súčasťou. Dôležité je vedieť s našou sexualitou správne zaobchádzať a uvedomiť si jej význam, respektíve vedieť ju využiť pozitívnym smerom, ktorý bude efektívny pre našu životnú energiu a dobitie nových síl (aj zmyslov).Dve horiace sviečky
Rôzne praktiky
Niektoré senzuálne masáže však ponúkajú aj iné zaujímavé služby a efektívne praktiky zahrňujúce vzájomnú tantrickú masáž alebo masáž určenú pre páry. Výnimkou určite nie sú ani klientky ženského pohlavia, kedy však úlohu maséra prevezme mužský zamestnanec (v prípade špecifickej požiadavky však môže byť masér/ka totožného pohlavia). Takisto je tu možnosť voľby, kedy klient v prípade záujmu prevezme úlohu maséra, ak si chce vyskúšať praktizovanie týchto dotykov sám.