Pokúste sa ho postrčiť

Môj manžel patrí k tým typom mužov, ktorí chcú všetko zvládnuť sami. Je presvedčený, že nepotrebuje pomoc lekára, pomoc farmaceutických firiem a niekedy mám pocit, že ani moja pomoc pre neho nie je výhrou. Inými slovami, je to starý tvrdohlavý cap! Na jeho povahu som si už dokázala zvyknúť. Pred časom sa však objavila jedna záležitosť, pri ktorej som ho nemohla nechať robiť si čo chce. Pri sexe nedokázal dosiahnuť erekciu. Keď sa to zopakovalo asi po piaty raz, musela nastúpiť moja tvrdá ženská ruka a začať všetko riešiť.
Človek drží v rukách hrsť bielych tabletiek
Možno sa v týchto riadkoch nájdete aj vy. Respektíve, možno v nich uvidíte svojho manžela. Bola by som rada, ak by vám poslúžili ako motivácia k tomu, aby ste veci nenechala tak. Problémy s potenciou predsa vplývajú aj na vás, a preto máte plné právo sa ku všetkému vyjadriť a zasiahnuť. Verte, že to s tvrdohlavcom nebudete mať jednoduché. Nesmiete však povoliť za žiadnych okolností. Nezabudnite, že vo vojne a v láske je povolené všetko. Preto nemajte strach použiť zbrane toho najťažšieho kalibru.

Prvý problém, s ktorým sa nepochybne stretnete, bude to, aby ste svojho manžela dostali k lekárovi. Ja som musela prestať variť na dva týždne. Povedala som mu, že ak k lekárovi nepôjde, tak nebude ani jesť. Vydržal dlho, no nakoniec povolil.
Lekár mu predpísal lieky na erekciu Lacne generika. No a to bola ďalšia výzva. Bojoval zo všetkých síl. On vraj žiadnu chémiu nepotrebuje. Tu prišla ďalšia páka. Jednoducho sme sa prestali milovať úplne. Odmietala som akékoľvek sexuálne hrátky. To už neboli potrebné ani dva týždne. Asi po piatich dňoch, prehltol prvú tabletku a sex bol naozaj super. To nakoniec potvrdil aj on a dnes už spolu nemusíte bojovať. Muž a žena sedia na lavičke vedľa jazera a usmievajú sa na seba

Drahé moje, to čo zaberie na vášho manžela, viete určite najlepšie práve vy. Nezabudnite, že ide o zdravie a pohodu vás oboch. Preto sa nebojte bojovať zo všetkých síl a použiť tie najsilnejšie zbrane.