Neviete čo ďalej so svojimi digitálnymi fotkami?

Pamätáte sa na dobu, kedy vyvolanie fotiek predstavovalo postup, v ktorom ste si išli dať vyvolať film z vášho obyčajného „nedigitálneho“ fotoaparátu? Do tohto klasického foťáku sme si kúpili dotyčný film a následne sme sa snažili zachytiť na ňom tie najvydarenejšie snímky, aby bol tento film, jeho využitie a následne vyvolanie efektívne.

Fotenie, pes

Ako viete, dnes je už postup iný. Nie je nič ľahšie a rýchlejšie ako vytiahnuť svoj mobil a za pár sekúnd zhotoviť digitálnu fotku. Sme však pritom, že hoci je táto moderná technológia skvelá, stále tu vravíme iba o digitálnom obrázku v mobile, ktorý nedržíme vo svojich rukách.

Digitálny obrázok môžeme maximálne presunúť do počítača alebo ho „postnúť“ na sociálnu sieť. A ruku na srdce, nechýba aj vám ten pocit radosti a vzrušenia, keď ste si išli do fotoštúdia pre vyvolané fotky? Ten moment, keď ste ich potom pozerali so známymi alebo rodinou a následne ich nalepili do fotoalbumu? Žiadna fotogaléria v počítači, žiadne súbory, ktoré sa strácajú medzi ostatnými súbormi a priečinkami.

A že sú tieto doby dávno preč? Ale čoby! Vyvolávanie fotografií (z digitálu) sa teší záujmu aj v dnešnej smartphonovej dobe. A je to také jednoduché!

Digitálne fotky v mobile (alebo v počítači alebo stiahnuté zo sociálnej siete) stačí nahrať, resp. odoslať do fotoštúdia cez online systém. Je to podobne jednoduché ako nahrať obrázok na Facebooku či Instagrame. A pri nahrávaní obrázku si navyše môžete navoliť parametre, v akom formáte má byť váš obrázok vyvolaný, resp. vytlačený.

Fotenie, kamarátky, jazero

A súčasná tlač fotografií poskytuje nadštandardné riešenia vďaka využitiu moderných technológií a kvalitnej HD tlače. Prípadne je možné pridať rôzne efekty, aby vyvolaná fotka vyzerala čo najlepšie a zaostrila aj na detaily.

  • Z nahratého obrázku si nemusíte nechať vyvolať len fotografiu, ale je možné nechať si z neho zhotoviť napríklad aj fotoobraz.