Najzábavnejšie filmy nielen pre ženy

  • Ako prvý si spomenieme rovno komédiu, ktorá má aj výborné pokračovanie a tou je Dospeláci. Príbeh o piatich priateľoch zobrazujúci ich spoločné zážitky, nenechá chladným ani jedného diváka. Či ste starší či mladý, zaručene vás vtipné scény v popredí s Adamom Sandlerom rozosmejú. Určite sa v mnohých scénach sami nájdete. Ak aj neinklinujete k tomuto typu humoru, táto rodinná komédia si vás získa. Prierez bežnými problémami v priateľskom aj rodinnom živote s deťmi, podaný náramne humorne je trefou do čierneho.

sledování TV

  • Zostaneme ešte pri Adamovi Sandlerovi, ktorý má na svojom konte viacero vydarených komédií, ďalšou z nich je Skús ma rozosmiať. Nemusíte volať priateľky na filmový večer, tento kúsok sa zaručene bude páčiť aj vašej polovičke, jednak výbornými scénami, ktoré sa čiastočne odohrávajú aj na rozprávkovom Havaji a hereckým obsadením v podobe skvelej Jennifer Aniston a Brooklyn Decker. Adam si tu zahral plastického chirurga, ktorý zaklamal svojej novej priateľke a jeho sestrička sa musí tváriť ako bývalá manželka. Spoločne prežijú dovolenku, ktorá prinesie nielen kopu vtipných scén ale aj rôzne zvraty v deji.
  • Vo štvorici po opici je názov filmu, ktorý v našom zozname nemôže chýbať. V dnešnej dobe už známa klasika, ktorá vám ani pri opakovanom videní nerobí vrásky na tvári, jedine tie od smiechu. Štvorica mužov po párty v Las Vegas, bez akýchkoľvek spomienok s rôznorodými problémami a stratou ženícha po bujarej rozlúčke so slobodou, nenechá žiadnu bránicu v kľude. Ak by sa vám táto komédia pozdávala, sú pripravené aj pokračovania s rovnako zaujímavým a vtipným dejom.

  • Trilógia slnce seno…. Je to stará klasika známa už aj deťom, dospelým a starším ľuďom. Len málokto by nepoznal kultovú Helenu Rúžičkovú. Základ komédie tvorí dej okolo rodín Škopkových a Konopníkových v malej dedinke Hoštice. Je to trilógia, takže pi prvej časti nemusíte smútiť.
  • Poslednou spomenutou je jedna z novších, zatiaľ s jedným vydareným pokračovaním Matky rebelky. Oslovujúca užšiu časť publika a to mamičky, ale aj oteckovia a bezdetní sa určite zabavia. Mapuje bežné situácie mamičiek s humorným spracovaním. Druhá časť je obohatená o nové zápletky, postavy a vianočnú atmosféru. V hlavnej postave hviezdi Mila Kunis.

televize

Existuje mnoho ďalších, z ktorých si môžete vybrať, tieto overené vám rozhodne spríjemnia víkendový večer a postarajú sa o zábavu.