Najlepšia párty roka

Aj vy ste sa už ocitli v roli hostiteľa na nejakú zábavu a zrazu ste si uvedomili, že ani neviete, ako sa taká správna párty má prichystať? Na nete je mnoho rád a typov, a veľa sa ich opakuje. Určite tu zaznejú niektoré znovu, ale opakovanie je matka múdrosti. A tak by sme začali tým, čo je na takejto zábava najpodstatnejšie a to je uvedomenie si, pre koho túto párty idem robiť. Veková kategória zohráva najdôležitejší faktor. Musíte jej prispôsobiť všetko. A keď hovorím všetko tak všetko!
Od farieb na servítke, cez jedlo až ku výberu hudby a celkového programu a priestoru, kde sa bude odohrávať toto stretnutie.Balóny v bazéne.jpg Keď sme pri tom jedle, je nutné  myslieť aj na čas, kedy party začína. Ak sa jedná o párty pre seniorov je najlepšie začať, čo najskôr a preto bude menu obsahovať určite obed. Treba prehodnotiť priestory, ktoré vyberiete a aj  vhodnosť sedačiek, aby vydržali sedieť čo najdlhšie a nemuseli byť obmedzení ich zdravotným stavom. Treba im dať pocítiť, že sú zábavy schopní tak, ako  kedysi a preto hudba a tanečný parket musia byť samozrejmosť. Niektorí to vedia roztočiť, lepšie, ako mi mladí. Správny hudobný žáner je tou najlepšou motiváciou k tancu a preto si zostavte repertoár obľúbených piesní od vašich hostí ešte pred zábavou. Podobne to máme s tými najmenšími, ktorí musia do postieľky ešte za vidna a pre nich je najlepšie začať kľudne ráno, pretože vtedy sú najaktívnejšie. Nemôžte zabudnúť na zdravú stravu pre deti, ale aj maškrty, ktoré môžu byť taktiež zdravé. Vedeli ste, že z mrkvy sa dajú spraviť sladké koláče ? Párty na záhrade.jpgA to bez cukru, to je skvelé nie? A týmto sa dostávame k tomu najčastejšiemu osadenstvu a to pre strednú populáciu. Tu platia všetky pravidlá, ktoré aj vyššie, až na to, že pre túto kategóriu sa usporadúvajú podobné akcie vo večerných hodinách až do rána. Treba dbať na dostatok občerstvenia s nastávajúcim nočným hladom a takisto na dostatok tekutín, pre tých, čo začnú s prípitkom hneď vo dverách. Taktiež nezabudnite na možnosť tanca ale aj oddychu a najlepšie bude, keď spravíte kútik preto aj pre to. Stačí pár vankúšov na koberci s malým stolíkom a všetci netaneční hostia vám budú ruky bozkávať.
Každá správna párty musí obsahovať program s mnohými aktivitami pre pozvaných, aby sa len nesedelo a netancovalo. A zvyšok je na vás. Hlavne aby ste sa vy cítili dobre a vaši hostia určite ocenia váš štýl daný do toho.