Na to, aby sme v pohode prežili úmorné horúčavy treba myslieť v predstihu

V oblasti vývoja klimatizačných jednotiek a ich zlepšovania formou inovácií spolu s pridávaním nových systémov a funkcií sme svedkami ponuky stále lepších produktov, na trh ich dodávajú známi výrobcovia a montujú špecializované firmy. Správnu funkciu totiž môže zaručiť iba odborne nainštalované klimatizačné jednotky. Záujemcovia o montáž klimatizácie do bytu alebo do kancelárskych priestorov si môžu vyberať z viacerých kvalitných značiek, jedna z nich je Midea Xtreme Save, ktorá sa k zákazníkom dostala prvýkrát v roku 2021. Konštruovaná je tak, aby mala vysokú energetickú účinnosť, na čo bol použitý riadiaci algoritmus spolu s vysoko frekvenčným invertorom Quattro. Vďaka nemu je možné v klimatizačných jednotkách šetriť energiu, vybrať si funkciu GearShift či nastaviť si nočný režim.

V interiéri nebude svojim dizajnom rušiť

Modernizácia produktov sa zameriava aj na implementáciu informačných technológií, napríklad možnosť využívania aplikácií ako je Smart Home alebo WiFi, čo dovoľuje ovládanie klimatizácie aj telefónmi. Nainštalovaním mikročipu a jeho precíznym ovládaním je možné klimatizačnú jednotku nechať zapnutú aj pri zmene otáčok kompresora, ktorým sa klimatizácia midea udržiava nastavená teplota s odchýlkou minimálne +-0,5°C. Jednotka disponuje aj funkciou samočistenia, ktoré eliminuje množenie baktérií.

Mobilná jednotka sa dá presúvať

Klimarizácia Midea Xtreme nie je určená iba na ochladzovanie, ale dokáže priestor aj vykúriť, skladá sa z vonkajšej a vnútornej jednotky, prúdenie vzduchu sa dá ovládať horizontálne aj vertikálne, má zabudované ovládanie WiFi, má turbo aj tichý režim, súčasťou sú aj filtre, uhlíkový a ionizačný, takisto aj detektor úniku chladiva, vybavený je tichým nočným režimom aj časovačom, samočistením či ohrievaním vaničky kondenzátu a poskytuje aj eko režim pri chladení v rozpätí 25-50-75%. Vyspelá technika a spotrebiče, ktoré vďaka nej vznikajú, majú za úlohu pomôcť človeku prekonávať nepríjemné a inak neriešiteľné situácie v živote, aby bol znesiteľnejší a zároveň ekologickejší. S modernými klimatizačnými jednotkami Midea sa nám to určite podarí.