Moderný interiér, v ktorom vládne sklo

Pre moderný interiér určite uvítate nápadité riešenie, ktoré prinesie hromadu ďalších výhod a nápadov. K takej motivácii patria aj sklenene steny.
Môže sa vám zdať, že prinášajú príliš krehké predelenie jednotlivých priestorov, ale opak je pravdou. Sklo je pre tieto účely spracované tak, aby odpovedalo všetkým bezpečnostným pravidlám. Ide o kalené a bezpečnostné sklo.
V prípade kaleného skla ide o tepelne tvrdené sklo, ktoré je až 6x odolnejšie proti mechanickej a inej námahe.

růžová stěna

Bezpečnostné sklo ponúka na trhu možnosti kalené a vrstvené či inak zvané laminované. Môže ísť dokonca aj o kombináciu oboch variant.
Sklenene stenysú vyrábané a montované v rôznom prevedení.Môže sa jednať o priečky posuvné, skladacie alebo fixné. Sú vhodné nielen do interiérov, ale aj ako predelenie hranice medzi interiérom a exteriérom. Napríklad zimné i letné záhrady, terasy a podobne.

Design skla pre splnenie potrieb a požiadavkou môže byť v prevedení číre, farebné, gravírované, pieskovcové, s tlačou priamo do skla, s lepenou rôznofarebnou fóliou a mnoho ďalších variant.
Vďaka tomuto riešeniu získate moderný interiér, ktorý splňuje všetky trendy a aj vysoké nároky zákazníkov. Môžete sa s nimi stretnúť v domácnostiach, ale aj v kancelárskych a obchodných priestoroch. Podporia tak eleganciu aj komfort prostredia a okrem iného ho aj opticky zväčšia a presvetlia.

prosklené stěnky

Individuálne riešenia dokážu vyriešiť požiadavky rozmerové, tvarové aj finančné. Pre tieto účely môžete využiť prevedenia skla rovné, oblúkové či ohýbané.
Získate nielen moderné, ale aj komfortné prostredie, ktoré sa prispôsobí vašim potrebám a nárokom. Tento materiál je veľmi elegantný, takže prostredie doslova zjemní a zároveň bude pôsobiť luxusne.
V kombinácii s ďalšími materiálmi ako sú napríklad drevo a kov môžete vytvoriť pôsobivý design prostredia, ktorý splní i vaše najtajnejšie predstavy.