Liečivé zvuky pre našu dušu

Naša duša a telo sú v úzkom spojení. Žijeme rýchly svet a mnohé veci a súvislosti objavené a potvrdené našimi predkami si neuvedomujeme.

Ponáhľame sa za úspechom, snami a niektorí aj za majetkom. Výsledkom je vyčerpanie, únava, zle fungujúce vnútorné orgány až nakoniec choroba.

Všetko so všetkým súvisí a na našej ceste za úspechom to nevidíme. Je dobré občas spomaliť, zamyslieť sa, „dobehnúť sa“ a očistiť telo aj dušu.

Naše fyzické problémy sú zapríčinené najmä nesprávnym vnímaním sveta, zlým prístupom k negatívnym emóciam a nezdravé vyhodnotenie našich postojov a prístupov. To všetko sa prejavuje na našom fyzickom stave a zdraví. Cítime sa unavení, vyčerpaní, takmer bez energie a sme často chorí.

Preto je potrebná pravidelná očista mentálnej úrovne nášho zdravia pomocou techniky očista organizmu.

Vychádza z mnohých taoistických teórii a čerpá skúsenosti a poznatky našich predkov. Využíva hlavne liečivú silu nášho dychu, učí nás sním efektívne pracovať, precítiť vnútorné orgány a najmä vnímať liečivú energiu zvuku.

bible-2989425_640

Hudba všeobecne, aj vrátane šiestich zázračných zvukov má silný a pozitívny vplyv na našu psychiku. Uvoľňuje naše emócie, fyzické telo a zbavuje nás emocionálnych nánosov. Určite aj Vy máte skúsenosť, že Vás hudba rozplače alebo povzbudí.

Jemné vibrácie zvukov prenikajú hlboko do nášho vedomia a vysielajú signál nášmu telu. Ozdravujú nielen dušu ale aj naše fyzické zdravie. Táto zmena sa prejaví aj na našom výzore, úsmeve a celkovom uvoľnení.

Zároveň nám pomáhajú správne pochopiť svet, jeho zákonitosti a otvárajú nám pozitívnu cestu vpred. Duchovne sa vyvíjame a svet je odrazu ľahší a jednoduchší.

clef-593912_640

Uvidíme seba aj druhých v inom, krajšom svetle. Naučíme sa ich správne pochopiť.

Stačí si to uvedomiť a venovať chvíľku pozornosti aj sebe. Pri pravidelnosti sa myseľ otvorí a očista tela a duše zvukmi bude pre nás samozrejmosťou.