Keď obyčajné tričko tvorí základ outfitu

Obyčajné biele tričko, sexy džínsy, slušivé topánočky a môžete ísť do sveta. Aj takto môže vyzerať veľmi výrazný a zaujímavý outfit. Nie vždy musíte byť obvešaná farbami a vzormi či extravagantným oblečením. Jednoliatosť, jednoduchosť a nevýraznosť, sú dnes veľmi horúce módne hity, ktoré by ste sa mali naučiť nosiť.
Žena v rifliach a farebnom tričku so vzormi.jpg

V jednoduchosti je krása

Ak si oblečiete obyčajné tričká bez potlače, výrazných vzorov alebo farieb, nemusíte to doháňať výraznými nohavicami, sukňou, topánkami či doplnkami. V jednoduchosti je krása, a to platí aj pri obliekaní. Pri napohľad nevýraznom oblečení môžete vyniknúť vy sama. Vaše oči, vlasy alebo postava. Nemusíte sa vždy snažiť odpútavať pozornosť od týchto vecí. verte, že je to jeden s najlepších spôsobov, ako byť výraznou a sexy ženou.

Rozhodujúci je strih

Ak sa rozhodnete svoj outfit postaviť práve na jednoduchom tričku, dávajte si pozor, po akom strihu siahnete. Vhodné sú napríklad košeľové tričká alebo úplne obyčajné strihy tričiek, ktoré sú vám tak o číslo až dve väčšie. Môžete s ich zasunúť do nohavíc, no dnes ide už skôr o taký módny prežitok. Úplne bez hanby ich môžete nechať visieť a svoju postavu do trička doslova zahaliť. Tento štýl je nesmierne vhodný pre ženy, ktoré potrebujú zakryť väčšie boky alebo bruško.Žena v žltom tričku so slnečnými okuliarmi stojí pri stene.jpg

A čo farby?

V rámci farieb sa nemusíte nijako obmedzovať. Pri tomto jednoduchom štýle sa vyvarujte len vzorom, potlačiam a nápisom. Veľmi pekný efekt vytvoríte tak, že s farbou trička zladíte svoje topánky. Toto kombinovanie sa hodí najmä pri teplých pastelových farbách, ako je oranžová, ružová alebo pieskovo žltá. Ak sa rozhodnete skôr pre chladnejšie farby na tričku, snažte sa k nim nosiť tmavšie nohavice alebo sukňu a aj doplnky. Celkovo sa držte pravidla, že veľmi veľké kontrasty nie sú dobré. Narušia totiž jednoliatosť vášho outfitu, ktorá je v tomto prípade vyslovene žiaduca.