Keď musíte na nákupy s mužom

Stáva sa, že nám okolnosti privedú do života mužov, o ktorých sa musíme starať. Alebo oni o nás. Z toho vyplýva spoločný život ako aj aktivity. Nedá sa žiť bez toho, aby sme niečo nové nenakúpili a nevymenili to za opotrebované a staré veci. Ako teda postupovať, ak idete nakupovať s chlapom?

obchod

Nákupy oblečenia

Je zaujímavé, že nákupy videohier či alkoholu sú pre mužov samozrejmé. Na rozdiel od oblečenia. Mnohé ženy chcú, aby s nimi išli nakupovať muži. Či už ako podpora, odvoz alebo kvôli spoločne stráveným chvíľam. Iné ženy chcú svojim mužom nakúpiť nové oblečenie, aby vymenili svoj starý ošarpaný šatník.
Ak sa už stane, že idete na nákupy s chlapom, ale vyberáte veci pre seba, snažte sa byť čo najviac stručná. Príliš veľa navštívených obchodov muža odradí. To však platí aj pre tri hodiny strávené v jednom obchode. Ak už sa stane, že musíte stráviť nejakú tú dobu v nákupných centrách vedzte, že muži neznášajú nerozhodnosť a vyberanie medzi dvoma podobnými vecami. Preto nakupujte pestré veci, v rôznych kategóriách.

Pýtajte sa ich na názor, aby si nepripadali zbytoční a tiež sa ich spýtajte, či niečo nepotrebujú. Už len to, že máte záujem aj o nich ich zbaví otrávenosti, či pocitu, že sú tam na viac. Ak sa dá, muži najradšej trávia nakupovanie svojich žien v kaviarni či v iných, pre nich zaujímavých obchodoch.

centrum

Ak potrebujete vyberať veci rovno pre vášho partnera, syna, či otca, verte, že kopec trpezlivosti sa zíde práve vám. Chlapi sú veľmi preberaví, no zároveň majú malú trpezlivosť. Je najlepšie, ak už si doma spolu vytvoríte predstavu, ktorá však nebude príliš detailná. Takto sa vám skráti čas strávení vyberaním, ale budete mať dostatok na výber. Vyhnite sa obchodom, v ktorých si nie ste istý výberom. Nakoniec, aj sami chlapi si uvedomujú náročnosť nakupovania, preto sa mu tak zaťato vyhýbajú.