Erotická masáž s tantrou

Niekedy je najlepším riešením od všetkého si nachvíľu odpočinúť. Zabudnúť na svet okolo seba a sústrediť sa napríklad na nejakú príjemnú relaxáciu. Zájsť si niekam na pizzu, na kúpalisko, do kina alebo na masáž. A je to práve masáž, ktorá dokáže priniesť skutočne kvalitné uvoľnenie. Záleží však aj na tom, ktorú z masáží sa rozhodnete navštíviť. Nie sú všetky rovnaké, to ani omylom!

Masáž rúk

Masážne salóny preto nemusíte navštíviť len vtedy, ak vás napríklad bolia kríže. Môžete ich navštíviť aj vtedy, ak chcete trochu vypnúť, zrelaxovať, nabrať čerstvé sily a dokonca zažiť niečo atraktívne! A pokiaľ chcete pri masáži zažiť doslova niečo atraktívne a vzrušujúce, potom sú tu erotické masáže Tantradiamond.sk.

  • Nemusíme tým myslieť nejakú zámienku erotických služieb poskytovaných v privátoch, ale v skutočnosti v našom hlavnom meste nájdete tantra salón, ktorý sa špecializuje práve na kvalitné tantrické masáže.

Nahá žena

Senzuálna masáž je umenie. Nie je to lacný erotický servis. Je to práca so sexuálnymi energiami a umenie dosiahnuť veľmi príjemné uvoľnenie vďaka senzuálnym dotykom, ktoré sa pri masáži zameriavajú na tie správne miesta. Nie je tajomstvom, že tantra masérky sa zameriavajú aj na masáž intímnych partií a u mužov napríklad aj na masáž prostaty. V skutočnosti ale môže ísť o erotickú masáž celého tela s príjemným uvoľnením (vyvrcholením) v závere. Dosiahne sa totožný a niekedy dokonca lepší výsledok než pri klasickom sexe, pričom klasický pohlavný styk je pri tantre s personálom samozrejme zakázaný. Ale erotika tu je povolená v celej svojej plnej kráse.

Hlavnú úlohu zohrávajú predovšetkým dotyky a pri body massage používa spoločníčka svoje celé telo, ktorým sa kĺže po tele zákazníka. Používajú sa pri tom aj špeciálne masážne oleje. V ponuke salóna nájdete v skutočnosti niekoľko druhov tantra masáží.