Elegantné a bezpečné nerezové zábradlia

Známe zábradlia historických budov sú neopakovateľné a veľmi pôsobivé. Architektúra ich už aj v minulosti využívala nielen ako bezpečnostný, ale zároveň aj ako estetický prvok. Ich ornamenty, ozdoby a výplne sú historickým skvostom.

level-3072428_640

Schodiská, balkóny a terasy aj v súčasnosti vyžadujú zábradlie. Jeho funkcia sa nezmenila, je podporným, bezpečnostným prvkom naďalej. Rovnako ako v minulosti dotvára interiér a exteriér budov. Jeho dizajn je prispôsobený dobe, stále si ponecháva vysokú funkcionalitu, bezpečnosť a eleganciu.

Zabradlie nerezove rozhodne k nim patrí. Vyznačuje sa kvalitnou technológiou spracovania, poctivým a kvalitným prístupom k zákazníkovi, dlhou životnosťou. V ponuke sú viaceré prevedenia – zinkované, hliníkové a mimoriadne kvalitné nerezové zábradlia. Sú na rozdiel od ostatných vo vyššej cene, ale ich kvalita, trvanlivosť a jednoduchá údržba Vás presvedčia. Pôsobia ušľachtilo a stačí ich občas pretrieť handričkou a leštidlom. Vyzdvihne sa tým ich efekt elegancie a dokonalosti.

Na výber sú buď samostatné nerezové zábradlia alebo so sklenenou výplňou. Použité sklo je vyrobené zo špeciálne tvrdeného bezpečnostného skla. Spĺňa nároky a požiadavky legislatívy.

Prevedenie skla môže byť matné alebo priesvitné. Typ a celkové prevedenie nerezového zábradlia závisí od účelu použitia. Na terasy a balkóny sú vhodné zábradlia s o sklenenou výplňou, dodávajú priestoru intimitu. Na schodiská sú vhodné samostatné nerezové konštrukcie zábradlia. Ich osadenie ovplyvňuje hĺbka a šírka schodiska, môžu zapustené takmer do zeme.

Vždy pôsobia nadčasovo a moderne. Dajú sa kombinovať s akýmkoľvek materiálom – drevom, kameňom, betónom a podobne.

stairs-593828_640-1

Doplnky k nerezovým zábradliam sa odporúča vyberať s vkusom – platí všeobecná zásada, že menej je niekedy viac.

Váš pôvodný návrh a predstavu s Vami skonzultujú odborníci, upravia Váš návrh a až potom dochádza k finálnej realizácii.