Doprajte si rozkoš

Množstvo ľudí vidí veci veľmi smiešne a až priam komicky, keď sa na to pozrú tak, ako by to malo naozaj byť. A nech sa deje čokoľvek, malo by vám byť určite v prvom rade jasné to, že nech sa deje vo vašom živote čokoľvek, všetko sa môže obrátiť naruby ako šibnutím čarovného prútika. Keď budete protivný človek, ktorý vidí všetko inak, ako by to naozaj malo byť. Ale čo sa týka sexu, tak ten predsa baví naozaj každého, no nie je to pravda? Teda až na asexuálov, ktorí teda veľmi spokojní asi nie sú, mali by ste sa proste skutočne pozrieť aj na to, čo sa vám páči a vďaka čomu je všetko naozaj presne také, ako to chcete vy sami mať a čo je pre vás naozaj to najlepšie. Pre mnohých ľudí je to najlepšie zo všetkého to, keď si napríklad vyskúšajú senzuálne masáže.

korzet

ZNIE VÁM TO CELÉ SMIEŠNE? OPAK JE PRAVDOU
Pravda je také, že hoci sa vám veci nezdajú super a nezdajú sa vám ani také, ako by naozaj mali byť a ako by to všetko malo byť skutočne vypracované presne tak, ako si to vy sami predstavujete, nakoniec ste to vy sami, kto by sa mal zamerať na každú jednu drobnosť vo vašom živote. Väčšinou sa však musíte pozerať aj na to, prečo sa vám veci páčia, prečo sú také, prečo sú onaké a čo je podľa vás to najlepšie, čo sami sebe môžete dať.

polibek

Asi však vždy ide len o to, aby ste sa zamerali na to, čo sa vám páči, s čím ste stotožnený a čo vás naozaj dokáže posunúť cez hranicu rozkoše, ktorá vám je ponúknutá. Pretože verte alebo nie, tak práve tá rozkoš je niečo, čo by sa vám malo páčiť v každom jednom ohľade a nezáleží na tom, prečo sú podľa vás tie veci nepravdepodobné. Naozaj by ste sa mali hlavne pozrieť na to, čo sa vám páči, zamerať sa na to, vedieť prečo to tak je, a potom sa pohýnať tým smerom, ktorý je podľa vás ten najlepší. Príde vám to smiešne? Možno aj je. Ale v sexe vás to posunie tam, kam by vás to nikdy inokedy a nikdy inde neposunulo, to vám proste musí byť jasné