Detské rozprávky aktuálne v kinách

Aj vy máte po robote množstvo voľného času? Po práci si najradšej sadnete doma k televízoru, vyložíte nohy, uvaríte kávu a pustite si nejakú dobrú novinku? Nové filmy ktoré sú propagované ako trailery v reklamách majú za úlohu navnadiť diváka aby si film pozrel hneď ako vyjde v kinách. Práve to je účelom upútavok, aby sme sa tešili na novinky a hneď ako začne premiéra kupovali si lístky do prvej rady. Atmosféra v kine je oveľa vzrušujúcejšia, realistickejšia a diváci si tak scénu užijú oveľa lepšie. Obľúbené sú najmä kiná s malým počtom sedadiel. Dobré ozvučenie, veľké plátno, veľký priestor pri sedadlách. Množstvo ľudí obľubuje kino aj preto, že pred každým premietaním si môžu kúpiť občerstvenie v podobe popcornu, tacos, coly či iného nápoja. Detské filmy sú obľúbené najmä malým divákom. Keďže malé deti nemôžu navštevovať kino bez doprovodu dospelej osoby, režiséri týchto filmov sa snažia zaujať aj dospelého diváka. Aj keď ide často krát o kreslené rozprávky, snažia sa vytvoriť zaujímavý dej, ktorý bude pútavý a nebudú sa pri ňom nudiť ani rodičia.

super žena

Ako vycvičiť draka 3 V dnešných dňoch môžeme na plátne vidieť populárnu rozprávku ako vycvičiť draka 3. Ide o pokračovanie známeho príbehu, kde mladý Viking Štikútka a drak Bezzubý budú hľadať skrytý svet, jedinú nádej na záchranu dračieho spoločenstva. Ide o univerzálny príbeh, ktorý rozpráva príbeh o priateľstve dospievajúceho chlapca a jeho maznáčika. Vidíme, ako silné puto je možné vytvoriť medzi dvoma rôznymi bytosťami.

pes

Psie veličenstvo Ďalší príbeh na ktorý vás budú vaše ratolesti určite volať je psie veličenstvo. Ide o malého strapatého psieho maznáčika, ktorý žije v kráľovskom paláci. Jedného dňa sa však stratí jeho psia láska a on sa rozhodne, že ju privedie naspäť. Opúšťa tak kráľovskú komnatu a vydáva sa na dobrodružnú cestu. Podobné dobrodružstvo môžete vidieť v rozprávke Putovanie so sobom, ktorý rozpráva príbeh o prvom roku života malého divokého soba, ktorý musí čeliť mnohým nebezpečenstva.