Čo je v roku 2017 in a čo out?

Móda sa stále vyvíja, kombinujú sa rôzne štýly, ale niekedy sa aj vracia. Takže veci čo máte doma a aktuálne nenosíte lebo práve nie sú „moderné“, určite nevyhadzujte do odpadkového koša. Móda ma tendenciu vracať sa v čase a vaše peniaze, ktoré vysolíte za drahšie vecičky by tak mohli vyjsť nazmar.

Choker – obojok pre ľudí
V roku 2017  by ste už nemali nosiť napríklad choker. Najskôr ho nosili dievčatá z 90tich rokoch. No obrovským hitom sa stal práve minulý rok. Je to náhrdelník priamo na krku nositeľky – pripomína obojok a je vyrobený z textilu alebo umelej hmoty. Ak ste sa s tým stretli a premýšľali ste, že si taký kúpite aj vy, nemíňajte peniaze! V tomto roku by mal byť už out. Nahradí ho kovový náhrdelník. Avšak móde sa medze nekladú a aj keď si ho zakúpite, môžete ho s novým kovovým kombinovať.
dlouhé vlnité hnědé vlasy
Jemné vlnky a prirodzenejší make up
Tento rok by sa mal niesť v jednoduchosti a jemnosti. Platí to tak o účese aj make upu. Veľké kučery nahradia jemné vlny, takže v tomto roku kulmu pokojne vypnite a šetrite svoje vlasy. Minulý rok sa niesol v prehnanom líčení, kontúrovaní pleti a kila make upu na tvári. Tomu je koniec a vizážisti sa rozhodli vrátiť ženskej tvári prirodzenejší vzhľad.

Ružová je nová čierna
Čiernu farbu v tento rok nahradí ružová. Módne prehliadky sú na jarnú sezónu pripravené v ružových tónoch a v uvoľnenejšom štýle.
bruneta v košili
Athleisure
Ak ste toto slovo pred tým nepočuli, tak sa s ním zoznámte. athleisure – atletický luxus bude tento rok veľmi populárny. Znamená kombinovanie elegancie a športovej módy. Tento štýl v poslednom čase propaguje speváčka Rihanna a vy sa ním môžete taktiež inšpirovať.

Platformy
Topánky na platforme boli minulý rok trošku v úzadí. Nebojte sa výšok a vytiahnite na nohy topánky na platforme. Nosením takého typu topánok sa budete páčiť nie jednému mužskému oku, ale aj vy sa budete cítiť sebavedomo a krásne.