Chcete dokonalé dvere?

Dokonalosť je asi to čo pre svoj interiér hľadá každý a je jedno či sa jedná o byt, dom alebo firemné priestory. Dôležité je vybrať každý detail tak, aby zároveň nenarušoval ten ďalší. A to sa týka aj výberu vhodných dverí.

rozbité dveře

Ich dôležitosť je jasná. Slúžia na uzatvorenie miestnosti, vstupu, prinášajú súkromie. A zároveň sú hlavným a najviac viditeľným prvkom v každom priestore, pretože je to prvé na čo každý siahne a čo vidí skôr, než niekam vstúpi.
Preto aj ich samotný výber nie je vhodné brať na ľahkú váhu, pretože ide o investíciu obvykle celoživotnú a budú vašou súčasťou vo dne i v noci. Ak hľadáte niečo neobvyklé, jedinečné, moderné, nadčasové a zároveň vzdušné, dodávajúce svetlo a dokonalý design, tak zrejme máte na mysli sklenene dvere.

Možno si hovoríte, že nejde o vhodný materiál práve pre tento účel, ale to zrejme preto, že si hneď predstavíte rozbitý pohár či kryštálovú vázu. V tomto prípade sa však používa sklo priamo určené pre tento účel a síce kalené bezpečnostné alebo kaleno-lepené.

Zároveň vás určite napadá, že ako predelenie z tohto materiálu môže zachovať súkromie, tak i na toto dostanete hneď odpoveď. Na výber sú rôzne varianty ako nielen číre, ale aj pieskované či lepené grafickou fóliou alebo s priamou tlačou. Nie sú vylúčené ani farebné verzie.

Sklenene dveretak vytvoria dokonalý design a zároveň súkromie.Získate dostatok svetla i vzduchu čo poteší hlavne tmavé chodby či miestnosti bez okien.
Okrem toho ich získate v kombinácii s kovovými prvkami, ktoré na dokonalosti ešte viac pridajú a kov celkový efekt nijak nenaruší.

dveře prosklené

Spôsob otvárania máte na výber tiež a okrem klasiky sú ešte možnosti posuvné či do obložkovej zárubne. Takže splnené ďalšie praktické funkcie a účel použitia.
Elegancia, ktorá sa vám týmto spôsobom naskytne je naozaj dokonalá a miestnosti získajú luxusný vzhľad. Preto ich často môžete vidieť nielen v domácnostiach, ale aj vo veľkých firmách, obchodných priestoroch či v bankách a podobne.