Ako je možné, že si toľko užívame erotické masáže

Žiadne partnerské výčitky – niektorí muži už majú dosť partnerských hádok a problémov, a preto radšej zostávajú sami. Možno trochu zažívajú pocit osamelosti, že sa nemajú ku komu pritúliť v posteli a s kým sa rozprávať a rozoberať každodenné zážitky, ale keď si vybaví, že vedľa nich leží v posteli semetrika, čo ich stále len sekieruje, napomína, a ponižuje, radšej sa obráti na bok a vystriekajú svoje semeno pri krásnej predstave o nejakej peknej dievčine, ktorá je milá a láskyplná. Pokiaľ však prídete na erotickú masáž, masérka vás síce osobne nepozná – nie je do vás zamilovaná (čo nie je, ale môže byť), ale rozhodne vám nebude vyčítať, že ste zabudli kúpiť chlieb a zle zaparkovali pred domom. Užijete si svoju masáž a výstrek semena oveľa lepšie.

erotické masáže

Erotická masáž je obdobou nehy a láskavosti – mnoho mužov by vymenilo svoju hašterivú partnerku za pohár piva, ale tí múdri a prezieraví si uvedomia, že ani alkohol nedokáže nahradiť skutočnú ženskú nehu a láskavosť. Masérky v erotických salónoch vám nebudú ani nič vyčítať a vytýkať, ale budú sa vám venovať tak, aby vám poskytli tie nežnosti, ktoré aj muži potrebujú, hoci sa niekedy tvária ako tvrďáci.

masážne kamene

Máte pokoj sami na seba – veľa ľudí chodí na erotické masáže, aby tam zo seba striasli stres. Majú už tie stresujúce naháňačky plné zuby. Na masáži majú konečne pokoj sami pre seba, môžu si v hlave porovnať množstvo vecí a okrem slastného orgazmu, a napríklad aj niekoľkých orgazmov, tu predovšetkým načerpajú silu do ďalších dní. Stres je moderný zabijak, a kto to vie, uvedomuje si, že sa mu treba postaviť. Môžete si vypomáhať adaptogénnymi bylinkami, ako je Ashwagandha alebo Ženšen, a erotické masáže majú tiež svoj pozitívny podiel na úspešnom ťažení proti stresu. Nenechajte sa stresom vláčiť, k život. ho vôbec nepotrebujeme, je to len umelo vytvorená nepríjemnosť ľuďmi, ktorí nevedia normálne pozitívne žiť a otravujú nám všetkým ostatným život.